infrustructure title

Великий затишний хол

Видова тераса

Паркінг

Безпечний дитячий майданчик

Студія грації

Domio Home Interiors

Kika-style

Dr. Victoria

Великий затишний хол

Відкриваючи двері PecherSKY Luxury Apartments, ви потрапляєте в великий хол площею 300 кв.м. Натуральний камінь та деревяне оздоблення інтер’єру створюють атмосферу стриманої розкоші.

Наявність двох зон відпочинку створюють атмосферу затишку та комфорту. Привітні хостес за стійкою ресепшн – завжди до ваших послуг. Все, як у кращих готелях світу. Тільки з однією відмінністю – тут ви вдома.

3D

Видова тераса

В елітних апартаментах PecherSKY весь Київ, як на долоні. Унікальний вид на Дніпро, Києво-Печерську Лавру, Ботанічний сад і пам’ятник Батьківщині-Мати.

Уявіть, як приємно в кінці насиченого дня спостерігати цю красу в променях західного сонця на власній терасі. Ви можете собі це дозволити!

Паркінг

Проект PecherSKY Luxury Apartments створювався з любові до комфорту. Ми поставили перед собою завдання зробити процес паркування максимально простим. Тому побудували чотири ярусний паркінг преміум-класу, здатний розміщувати 285 автівок.

Ви в лічені хвилини можете спуститись до своєї машини на одному з безшумних швидкісних ліфтів від фінського виробника “KONE”. Ми також подбали і про ваших гостей, передбачивши для них гостьовий паркінг.

Безпечний дитячий майданчик

Якщо ви живете в PecherSKY, ви спокійні за своїх дітей. Тому що у внутрішньому дворику комплексу площею 5 тис. кв. м. під охороною розташований дитячий майданчик з системою відеоспостереження, потрапити на який можуть тільки мешканці будинку.

Гірки, гойдалки, каруселі, паркові лави – тут є все, що потрібно дітям, щоб весело, активно, а головне безпечно проводити час на свіжому повітрі, поки ви зайняті або відпочиваєте.

Студія грації

PecherSKY – кращий житловий комплекс на Печерську, адже тут створені всі умови для того, щоб ви насолоджувалися життям. У вільний час пропонуємо вам зазирнути в студію грації Валерії Версальської, розташованої прямо в комплексі.

Валерія – фахівець в галузі фізичної реабілітації, яка розробила власну програму по відновленню здоров’я і набуття красивої фігури. Індивідуальні заняття з тренером – прекрасний спосіб провести дозвілля з користю практично не виходячи з дому.

http://versalskaya.com.ua/

Domio Home Interiors

Мати поруч надійного помічника в питаннях затишку і домашнього стилю – безцінно. Салон Domio Home Interiors пропонує багату експозицію меблів, світла і аксесуарів, які поставляють сюди кращі виробники з Італії, Франції та Німеччини.

У Domio є також своє проектно-дизайнерське бюро, яке з легкістю втілить всі ваші уявлення про ідеальні апартаменти.

http://domio.ua/Kika-style

Тепер підтримувати свій стиль на висоті ви зможете практично не виходячи з дому! Все тому, що по сусідству з PecherSKY знаходиться Kika-style – салон краси преміум-класу, який з 1998 року є взірцем майстерності в області стилю, косметології та омолодження, і на підтвердження цього має кілька престижних нагород міжнародних конкурсів. Тут надають вишуканий сервіс з широким спектром послуг по стайлінгу та догляду, і користуються як класичними, так і інноваційними технологіями з урахуванням медичних стандартів.

Тут з повагою ставляться до вашого часу, тому завжди готові надати найкращий сервіс (одночасна робота двох і більше фахівців). А якщо ви не поспішайте, вам запропонують релакс послуги, щоб ви могли повною мірою насолодитися процесом створення краси.

Центр Відновлення Здоров'я Dr. Victoria

Якщо ви живете в PecherSKY, до ваших послуг кращі авторські методики оздоровлення і реабілітації в центрі відновлення здоров'я Dr.Victoria. Завдяки 30-річному досвіду роботи в сфері реабілітації, засновниця Вікторія Телюкова створила унікальний комплекс, аналогів якому в Україні не існує!

Авторські види масажу із застосуванням вісцеральних технік, мiофасціальная терапія мінералами, скарификації із застосуванням досвіду східної медицини допоможуть вам забути про проблеми зі спиною та болю у м’язах, а також попрощатися з хронічними захворюваннями респіраторного тракту і гіпертонією. Весь арсенал на шляху до здорового життя в хвилині від вашого будинку!

www.vitao.name